РУС | УКР

”Центр здорової молоді” – остаточна перемога над залежністю

«Захлинувшись, тоне не той, хто опустився на глибину, а той, хто залишився під водою» (П. Коельо “Книга воїна світла”).

Коли людина провалюється під лід, багато хто хоче їй допомогти і подає руку, але найжахливіше полягає в тому, що насправді небагато знайдеться тих, хто має достатньо сил для порятунку чужого життя.

Коли ми бачимо поряд людину, що гине від алкоголізму чи наркоманії, практично всі співчуваємо їй. Деякі хочуть допомогти: радять різні методики, рекомендують клініки і центри, де застосовують медикаментозне лікування та кодування. Часто буває так, що людина нібито вилікувалася, але минає час і її знову затягує безодня залежності. Причин чимало: труднощі з пошуком роботи та важке матеріальне становище, негативне ставлення оточення та старі знайомства, психологічна залежність, перемогти яку значно складніше, ніж залежність фізичну. Кожний черговий зрив важчий за попередній. Страшні щелепи монстра смерті не бажають відпускати жертву і стискають її якомога сильніше. Тому побутує таке твердження, що наркоманів та алкоголіків у минулому не буває, а одужання тільки тимчасове.

Як зрозуміти, чи зможе допомогти центр боротьби із залежністю? Насамперед потрібно якомога більше дізнатися про людей, що організували його. Адже результат в цій боротьбі залежить не тільки від медичних препаратів та обладнання, що застосовуються під час лікування, а й від того, хто саме займається вирішенням проблеми. Для надання допомоги людям, що страждають від різних видів залежності, мало професійних медичних знань, недостатньо бути психологом і мати вчений ступінь. Таке лікування – це насамперед відновлення зломленого духу. Цей процес вимагає, щоб той, хто надає допомогу, мав бажання поділитися частинкою свого життя заради порятунку іншої людини. Без такої самовіддачі навіть найсильніші ліки не здатні забезпечити позитивний результат. Величезну відповідальність бере на себе людина, що підтримує пацієнта в період реабілітації. Дуже важливо, який у неї світогляд, життєві принципи, чи здатна вона глибоко зрозуміти проблему людини, що страждає від залежності. Дуже важливі її енергетика, сила духу, харизма, вміння слухати, бажання зрозуміти і допомогти. За будь-якими назвами, методиками і технологіями стоять люди, що вкладають життя в свою справу, і саме тому вона приносить плоди.

 

Дуже важливо сказати кілька слів про тих, хто створив громадську організацію «Центр здорової молоді». Дізнавшись деякі факти, Ви зрозумієте, чому цей центр має реальні результати порятунку багатьох життів.

  • Президент – Микита Лушников – у минулому наркозалежний. Саме він очолив ЦЗМ, за яким уже стоять 1500 молодих людей, що змогли повернутися до повноцінного життя. Сьогодні це міжнародна організація, що працює в п’ятьох країнах світу.
  • Співзасновник, голова опікунської ради – Олексій Лисенков, продюсер, телеведучий.
  • Члени опікунської ради ЦЗМ – артисти, спортсмени, співаки, письменники, депутати, бізнесмени, священики: Ігор Крутой, Армен Джигарханян, Єлизавета Боярська, Ксенія Раппопорт, Микола Валуєв – це ті люди, які, як ніхто інший, розуміють, наскільки важливими для особистості є повага та самореалізація. Вони допомагають та надають можливість кожному проявити себе у творчості. Коли людина знаходить себе, пустка, яку раніше заповнював наркотик, наповнюється невимовною насолодою від результатів власної справи. Перед цією справжньою радістю життя наркотичний хворобливий кайф відступає.
Результати нашої роботи – це нові щасливі долі тих людей, які свого часу вже не мали шансів на життя.

 

Кілька слів про випускників “Центру здорової молоді”:

  • Валерій Макаренко – у минулому наркозалежний, зараз депутат. Одружений, має 3 здорових дітей.
  • Федір Фендриков – 7 років вживав наркотики, ВІЛ-інфікований, виконавець пісні «Береги любовь» у фіналі конкурсу «Фабрика Зірок – 3». Вже 5 років живе без наркотиків. Одружений. Його дитина народилася здоровою.
  • Дмитро Фендриков – 6 років тому здолав залежність, тепер має свій ресторанний бізнес.
  • 70 осіб, що пройшли реабілітацію, вступили на навчання до вищих навчальних закладів.
  • Практично всі випускники мають роботу.
Високі досягнення ЦЗМ відзначив Президент Росії Д. Медведєв. Центр отримав високу державну нагороду.

 

“Центр здорової молоді” – міжнародна організація, представництва якої успішно працюють в Україні, Німеччині, Білорусії, Ізраїлі. Прийняти курс ефективного лікування та пройти реабілітацію від алкоголізму та наркоманії тепер можна в Києві, Донецьку, Криму, Одесі, Донецьку, Сімферополі, Харкові.

Як любить повторювати Президент ЦЗМ Микита Лушников, звертаючись до тих, хто став на шлях боротьби за своє щасливе життя: «Якщо я зміг, то зможе кожен!» Повірте йому, адже він знає, про що говорить. Повірте в себе і знайте: НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО!

Выезд  специалиста на дом
Выезд специалиста на дом
Консультация психолога
Консультация психолога