Профілактична акція в Хрещатому парку.

22 квітня, у мальовничому Хрещатому парку біля арки Дружби народів, незважаючи на дощ і холодний вітер, було світло та тепло від посмішок. Весняний святковий настрій у гостей та мешканців Києва був завдяки Kiev Open Smile Fest за підтримки міністерства молоді та спорту та "Ліга Життя". Різні організації, спільноти і колективи зібралися на невеликий фестиваль, який пропагує здоровий спосіб життя і гарний настрій без психоактивних речовин. Адже життя прекрасне саме по собі.

«Центр Здорової Молоді» взяв активну участь у цьому заході. Свою програму представив творчий колектив «Art-Cinema». Особливою подією стала участь у виступі залежних, які перебувають на реабілітації і ресоціалізації. Творчість дуже добре впливає на відновлення особистості при лікуванні наркотичної і алкогольної залежності. Волонтери відділу профілактики консультували бажаючих з питань проблем, пов'язаних з наркоманією, алкоголізмом та ігроманією та роздавали друковану продукцію з інформацією про наслідки вживання наркотичних речовин, про ризики захворювання на Віл-інфекцію, гепатит, туберкульоз.

І якщо хоч одна людина дослухається до порад, та не почне експериментувати з психо-активними речовинами, значить наші зусилля не пройшли дарма.
Выезд  специалиста на дом
Выезд специалиста на дом
Консультация психолога
Консультация психолога