Арт - виставка під відкритим небом.

27 квітня на території печерської лаври відбувалося дивовижне дійство. Під відкритим небом, прямо на землі, на траві та асфальті лежали десятки творчих робіт і більшість з них на духовну тематику. Картини, виконані фарбами, вишиті бісером та хрестиком, випалені і вирізьблені на дереві і дуже багато ікон. Дивлячись на ці роботи, в голову одразу приходить думка, що їх створили люди глибоко віруючі в Бога. Ні, точніше – люди, що дуже потребують цієї вірі. Адже правда, що кожен говорить про те, чого йому не вистачає. А творчість, це особлива мова душі, можливість висловити те, чого сам в собі до кінця не розумієш, що не можеш описати словами. Але воно турбує тебе, не дає спокою, переповнює і виливається в таких творах. «Людину впізнаєшь по справах його рук» - кажуть мудреці.
. Для когось може здатися дивним, що ці роботи зробили в'язні, які відбувають покарання за тяжкі гріхи. Але в Біблії написано (Лук.5:31-32) «... не здорові потребують лікаря, але хворі; Я прийшов кликати не праведників, а грішників до покаяння».
Ця колекція була зібрана по жіночих і чоловічих колоніях Яною Барановою – засновником і президентом ГО «Союз «Золотий вік України». «Допомогти розквітнути загубленій душі...Надати трошки тепла і віри...Пробачити помилку і повернути до нормального життя підлітка, що вперше скоїв злочин...Розкрити душу і творчий потенціал довічника...Знайти порозуміння та примирення..» – це мета діяльності організації та Яни, як сімейного психолога, психоаналітика. І зараз, по своєму унікальна колекція опинилася під відкритим небом у лаврському подвір'ї у зв'язку з відмовою Міністерства Культури України в оренді ГО "Союз"Золотий Вік України" приміщення площею 26,2 м у підвалі 19 корпусу Києво-Печерського заповідника за "недоцільністю".
Так, чи потрібні такі організації? Відповідь залежить від того, чи важливі нам люди, які відбувають термін покарання в місцях позбавлення волі. Може бути вони нікому, крім їх сімей і не важливі. Але вони повернуться. Згідно з даними Міжнародного центру тюремних досліджень (ICPS) за 2016 р., в Україні 60771 ув'язнених. Вони повернуться в наше суспільство і, якщо ми не допоможемо їм змінитися, будуть знову вчиняти злочини проти нас.
«Центр Здорової Молоді», який входить в склад ГС «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», підтримує ГО «Союз «Золотий вік Украини», і має такі ж доброзичливі наміри, щодо людей з проблемами наркотичної, алкогольної та ігрової залежностей. У нас практично одне завдання. Адже залежні люди потенційні злочинці. Для того, щоб здобути дозу наркотику, чи гроші на їх придбання, наркозалежні скоюють злочини. Майже всі важкі злочини і вбивство в тому числі, скоюється в стані алкогольного сп'яніння.
Працюючи більше 12 років з такою категорією людей, наші фахівці можуть однозначно сказати, що самим їм не впоратися. Більшість людей звільняючись з місць ув'язнення, або лягаючи на лікування в наркодиспансер, хочуть змінити своє життя. Але вони не знають як. Людина не йде на злочин від хорошого життя. Віна вирішує за допомогою наркотиків, алкоголю, крадіжки або кулаків свої проблеми. Щоб поступати по іншому, треба думати по іншому. Щоб змінити кримінальне або залежне мислення потрібна допомога. ГО «Союз «Золотий вік Украини» разом з іншими небайдужими проводить арт-терапії, творчі вечори, психо-терапевтичні групи для засуджених і свята для їхніх дітей, постачає гуманітарну допомогу до виправних колоній. «Центр Здорової Молоді» також долучився до цієї діяльності, надає кваліфікованих консультантів по хімічній залежності, має спільні проекти та багато планів на майбутнє. Але іноді гірко від того, що перешкоди виникають від тих структур, які мали б допомогати.
Тільки любов'ю можна перемогти зло. Якщо ми відвернемось від цих людей, у них майже не буде шансу.
Ми можемо робити вигляд, що нас це не стосується; говорити, що вони самі винні, що вони злодії і негідники і т. д.
Але ж ми - ЛЮДИ!
ГО «Союз «Золотий вік України» підтримує «Центр Здорової Молоді», "Міжнародна Антинаркотична Асоціація", "Альянс Української єдності", "Всеукраїнський Фонд реабілітації засуджених", "Соціалістичний Конгрес молоді",Міжнародна благодійна фундація "Посольство Життя", Профспілка соціальних установ і об'єднань, "Союз Православних журналістів", видання "Закон і обов'язок", Живе радіо "Воскресіння", Перший Козацький канал, "Каменяринфо" і багато інших. Дуже надіємось, що підтримає і держава.
Выезд  специалиста на дом
Выезд специалиста на дом
Консультация психолога
Консультация психолога